PEUS 2168 Kaiserreich - Preußen 3,58 g Feingold. Wilhelm I. (1861 - 1888) 10 Mark GOLD 1872 A Kl. Randfehler, fast Stempelglanz TOP auction
Item number: 3297288
wolf13 |
5,20 EUR |
5,00 EUR |
wolf13 |
1,00 EUR |
5,20 EUR
5d 21h 55min3 Bids
5,20 EUR
5d 21h 55min3 Bids
5,20 EUR
5d 21h 55min3 Bids
5,20 EUR
5d 21h 55min3 Bids
5,20 EUR
5d 21h 55min3 Bids
5,20 EUR
5d 21h 55min3 Bids
5,20 EUR
5d 21h 55min3 Bids
5,20 EUR
5d 21h 55min3 Bids
5,20 EUR
5d 21h 55min3 Bids
5,20 EUR
5d 21h 55min3 Bids
5,20 EUR
5d 21h 55min3 Bids
5,20 EUR
5d 21h 55min3 Bids
5,20 EUR
5d 21h 55min3 Bids
5,20 EUR
5d 21h 55min3 Bids
5,20 EUR
5d 21h 55min3 Bids
5,20 EUR
5d 21h 55min3 Bids