5 Franken 1936 Wehranleihe vorzüglich/stempelglanz
Description
63688 Gedern, Deutschland
Buyer pays shipping, Shipping within the European Union
Wire transfer
25,00 EUR
04. Jul 2024 07:44:44
07. Jul 2024 20:22:23
European Coins before EUR > Switzerland > 5 Franken
3285127
69
25,00 EUR
09h 04min0 Bids
2,50 EUR
3d 07h 44min0 Bids
tower-net
0,50 EUR
4d 05h 44min0 Bids
25,00 EUR
09h 04min0 Bids
0,50 EUR
4d 05h 44min0 Bids
25,00 EUR
09h 04min0 Bids
2,50 EUR
3d 07h 44min0 Bids
tower-net
0,50 EUR
4d 05h 44min0 Bids
2,50 EUR
3d 07h 44min0 Bids
tower-net
0,50 EUR
4d 05h 44min0 Bids
25,00 EUR
09h 04min0 Bids
2,50 EUR
3d 07h 44min0 Bids
tower-net
2,50 EUR
3d 07h 44min0 Bids
tower-net
0,50 EUR
4d 05h 44min0 Bids
25,00 EUR
09h 04min0 Bids
25,00 EUR
09h 04min0 Bids
2,50 EUR
3d 07h 44min0 Bids
tower-net
0,50 EUR
4d 05h 44min0 Bids