5 Franken 1948 Verfassung vorzüglich/stempelglanz
Description
63688 Gedern, Deutschland
Buyer pays shipping, Shipping within the European Union
Wire transfer
16,00 EUR
27. Sep 2024 23:06:43
03. Oct 2024 21:08:23
European Coins before EUR > Switzerland > 5 Franken
3285126
358
16,00 EUR
09h 00min0 Bids
4,90 EUR
5d 04h 11min0 Bids
BazWoshe
16,00 EUR
09h 00min0 Bids
4,90 EUR
5d 04h 11min0 Bids
BazWoshe
4,90 EUR
5d 04h 11min0 Bids
BazWoshe
16,00 EUR
09h 00min0 Bids
4,90 EUR
5d 04h 11min0 Bids
BazWoshe
16,00 EUR
09h 00min0 Bids
4,90 EUR
5d 04h 11min0 Bids
BazWoshe
16,00 EUR
09h 00min0 Bids
4,90 EUR
5d 04h 11min0 Bids
BazWoshe
16,00 EUR
09h 00min0 Bids
4,90 EUR
5d 04h 11min0 Bids
BazWoshe
16,00 EUR
09h 00min0 Bids
4,90 EUR
5d 04h 11min0 Bids
BazWoshe
16,00 EUR
09h 00min0 Bids
4,90 EUR
5d 04h 11min0 Bids
BazWoshe