5 Franken 1941 Rütlischwur vorzüglich/stempelglanz
Description
63688 Gedern, Deutschland
Buyer pays shipping, Shipping within the European Union
Wire transfer
30,00 EUR
30. Jun 2024 08:00:07
03. Jul 2024 20:34:31
European Coins before EUR > Switzerland > 5 Franken
3151729
760
30,00 EUR
2d 08h 27min0 Bids
26,00 EUR
1d 08h 59min0 Bids
Krumar5577
30,00 EUR
2d 08h 27min0 Bids
26,00 EUR
1d 08h 59min0 Bids
Krumar5577
26,00 EUR
1d 08h 59min0 Bids
Krumar5577
30,00 EUR
2d 08h 27min0 Bids
26,00 EUR
1d 08h 59min0 Bids
Krumar5577
30,00 EUR
2d 08h 27min0 Bids
26,00 EUR
1d 08h 59min0 Bids
Krumar5577
30,00 EUR
2d 08h 27min0 Bids
26,00 EUR
1d 08h 59min0 Bids
Krumar5577
30,00 EUR
2d 08h 27min0 Bids
26,00 EUR
1d 08h 59min0 Bids
Krumar5577
30,00 EUR
2d 08h 27min0 Bids
26,00 EUR
1d 08h 59min0 Bids
Krumar5577
30,00 EUR
2d 08h 27min0 Bids
26,00 EUR
1d 08h 59min0 Bids
Krumar5577