5 Franken 1941 Rütlischwur vorzüglich/stempelglanz
Description
63688 Gedern, Deutschland
Buyer pays shipping, Shipping within the European Union
Wire transfer
30,00 EUR
25. Jun 2024 07:10:09
29. Jun 2024 19:28:28
European Coins before EUR > Switzerland > 5 Franken
3151729
715
30,00 EUR
3d 11h 13min0 Bids
85,00 EUR
11h 57min0 Bids
79,00 EUR
2d 13h 10min0 Bids
30,00 EUR
3d 11h 13min0 Bids
79,00 EUR
2d 13h 10min0 Bids
30,00 EUR
3d 11h 13min0 Bids
85,00 EUR
11h 57min0 Bids
79,00 EUR
2d 13h 10min0 Bids
85,00 EUR
11h 57min0 Bids
79,00 EUR
2d 13h 10min0 Bids
30,00 EUR
3d 11h 13min0 Bids
85,00 EUR
11h 57min0 Bids
85,00 EUR
11h 57min0 Bids
79,00 EUR
2d 13h 10min0 Bids
30,00 EUR
3d 11h 13min0 Bids
30,00 EUR
3d 11h 13min0 Bids
85,00 EUR
11h 57min0 Bids
79,00 EUR
2d 13h 10min0 Bids